Kontakt

Provozovatel: Milan Makovec
IČO: 660 73 910

E-mail: info@onlinephp.cz

Tel.: 603 823 644

O mně

Nejsem žádný teoretik ani myslitel. Vše co umím jsem se naučil sám, k nějaké slušnější rutině jsem se dostal zhruba za 2 roky. Postupně jsem také začal používat objektový způsob programování. Tento on-line kurz předává právě dvouleté zkušenosti a výsledky hledání funkčních postupů. K tomu, abyste mohli programovat dynamické weby, vám dle mého názoru stačí selský rozum a určitá schopnost myslet v souvislostech - to bych řekl, že je na tom to nejdůležitější. A důležitější, než si pamatovat spousty příkazů, je vědět, jak je používat. Správnou funkci už si vždycky najdete, když přesně víte co chcete udělat.

S tím, co si z kurzu odnesete jsem naprogramoval mnoho dynamických webů s administrací pro správu obsahu. Soutěžní weby www.kidspowerdrink.cz a smoulove.chocoland.cz se dokonce objevily v televizní reklamě. Z těch větších projektů to jsou:

  • Systém mujtym.psmf.cz pro tvorbu a správu týmových stránek Hanspaulské ligy (Pražský svaz malého fotbalu). Systém spravuje přes 1000 www stránek fotbalových týmů a běží na jediné databázi a jediném programovém jádru. Systém je propojen s databází svazu a každý den probíhá aktualizace výsledků a statistik jednotlivých týmů a hráčů.
  • aplikace AceJet (ubytovací systém pro korporátní klienty)
  • aplikace TQM (total quality manager pro kontrolu kvality hotelových standardů)
  • aplikace tvujkalendar.cz a firemnikalendar.eu (generování tiskových PDF a upload podkladů)
  • aplikace jednoduchyEshop.cz
  • aplikace gallery603.com (multilinguální fotogalerie)
  • JQuery modul jquery-pagination.com (stránkování položek na webové stránce)

Nebojte se programování, nic na tom není...

Absolvuj kurz, nauč se programovat a získej dynamický web

web