Fórum

CAPTCHA Image
refresh
 Marek, 7. 9. 2015 17:33:31 
Potřebuji vyřešit stránkování položek
reagovat
arrow Martin, 7. 9. 2015 17:36:13 
Zkus jquery-pagination.com. JQuery pagination is a module which can paginate the items on a website according to the set criteria for the number of items per page.
reagovat
 Petr, 20. 2. 2013 17:50:43 
Dobrý den, prosím o přidání nápovědy pro zahájení kurzu. Při menším zobrazení to není zcela patrné, že se začíná kliknutím na příslušný příklad.
reagovat
arrow Admin, 24. 2. 2013 10:44:24 
Díky za upozornění. Členění kurzu je posáno v úvodu, chápu, že tam asi každý nedočte. Přepínač příkladů jsem ale zvýraznil. Projeví se po refreshi (F5) webu - upload stylů do cashe.
reagovat
 Admin, 19. 9. 2012 12:49:23 
Zde je místo pro vaše názory a diskusi.
reagovat

Vaše názory

Kurz se mi líbí moc, dlouho jsem hledala něco podobného on-line, e-learn... Když bydlí člověk 150 km od Prahy, kde se většina kurzů pořádá, je to takhle super. Je to přehledné, dobře strukturované, praktické, nepřeplácané. Jediné, co mě napadá - lépe vyřešit poznámky ke kódům, aby se nemuselo pořád rolovat nahoru a dolu, ale to je jen nedůležitá maličkost. Zatím jsem stále v lekci 2 :-(, dost to zhoustlo, jsem začátečník.

Ivana Štichová


Kurz se mi líbí, mám mírné zkušenosti s jinými db (oracle, práce - pro jiné než web účely), html a jquery, ale ješte jsem nikdy sám nezkusil napsat web právě s využitím databáze. Hledal jsem jakou databázi poskytovatelé hostingu doporučují nejčastěji a volba padla na MySQL. Porozhlédl jsem se na netu po nějakém ucelenějším infu a nabídka onlinephp.cz mě oslovila příznivou cenou a celkovým dotažením webu do kompletní podoby.

Jiří Horáček


Kurz mi hlavne ukázal jak vůbec začít a taky jak pracovat s databází a že php není žádná věda. Dozvěděl jsem se jak to všechno poskládat dohromady aby to bylo přehledné. Přepínání do režimů usnadňuje výuku. Stažené kódy jsem použil pro vlastní web. Doporučuju.

Martin Macek